Dvojpodlažný dom pre mladú rodinu

Individuálny projekt domu v obci Mojš pri Žiline.Projekt rodinného domu v obci Mojš k nám prišiel nenápadne. Pôvodne sa malo jednať o jednoduchší a mnohom účelnejší rodinný dom, ktorý mal slúžiť zatiaľ bezdetnému mladému mužovi a jeho priateľke. Po viacerých sedeniach s klientom sme spoločne dospeli k záveru, že takúto stavbu budú stavať pravdepodobne iba raz, a tak do nej pretavia všetky svoje požiadavky, aj s ohľadom na budúcnosť. Z najprv skromne vyzerajúceho projektu sa stal ambiciózny dvojpodlažný rodinný dom, ktorý svojím priestorom poskytne obyvateľom úplný komfort aj v budúcnosti.

Na prvom nadzemnou podlaží sa hneď pri vstupe nachádza pohotovostná kupelnička s wc a pracovňa s rozkladacím spaním pre návštevy. Takmer celý priestor podlažia je venovaný dennej časti. Obývacia izba spolu s jedálenskou časťou a kuchyňou tvoria jeden celok, no sú opticky oddelené stenou v ktorej je zabudovaný krb.


Schodiskom, ktoré bude tvoriť dominantu interiéru sa dostaneme do nadzemnej časti domu. Tá sa delí na priestor pre rodičov a priestor pre ďalšie budúce osadenstvo domu. Rodičovská spálňa, bohatá na výmeru a svetlosť, disponuje vlastným šatníkom a kúpeľňou so všetkým vybavením. Tiež sa z nej vychádza na vonkajšiu terasu, po ktorej majitelia dlho túžili. Zvyšok podlažia obsahuje dve detské izby a kúpelňu s wc.Rodinný dom je momentálne vo výstavbe.