Individuálne projekty na mieru

Súčasťou našej tvorby sú aj individuálne projekty na mieru.

K našim projektom naviac poskytujeme doplnkové služby, presne podľa vašich potrieb. 

01

Podľa vašich požiadaviek a na základe viacerých stretnutí vypracujeme architektonickú štúdiu vášho budúceho domu. Výstupom je tlačená brožúra obsahujúca kompletný návrh domu.

02

Následne pre vás spracujeme projekt stavby pre vydanie stavebného povolenia, s realizačnou podrobnosťou dokumentácie. Projekt obsahuje všetko potrebné pre úrady aj pre výstavbu. 

03

Štúdiou a projektom naše služby nekončia. Svojim klientom poskytujeme ďalšie doplnkové služby, ako sú návrh a projekt interiéru, zabezpečovanie dodávateľov stavby, autorský dozor a iné.

ukážka z projektov

vila Nenince

Dominantným prvkom rodinného domu je nadsvetlík situovaný nad dennou časťou.

Vďaka svojej orientácii presvetľuje vnútorné priestory po celý deň a svojou výškou dodáva interiéru vzdušnosť.

Rodinný dom svojou hmotou definuje aj svoje funkčné využitie. Stredná časť domu s jedálňou rozdeľuje stavbu na nočnú a dennú časť. Malé átrium tak vytvára prirodzenú intímnu bariéru. 

Záhradná pergola sa stane neoddeliteľnou súčasťou teplých dní. Poskytuje plnohodnotné miesto pre grill a letnú kuchyňu, bar pre miešané drinky a tieň pre príjemne posedenie.

vila Šamorín

Navrhnúť túto rodinnú vilu bola pre nás veľká radosť.

Vznikol tak dvojpodlažný rodinný dom, kde každá izba má výhľad do záhrady a na menší plavecký bazén. 

Základnou požiadavkou klienta bolo mať oddelenú spálňu na poschodí. V dome tak vznikli dve nočné časti s izbami.

Prvá je pre mladšie osadenstvo domu a nachádza sa na spodnom podlaží. Má prístup k terase.

Druhá časť, apartmán pre majiteľov, sa nachádza na poschodí a má vlastný prístup priamo zo zádveria domu.

dom Miloslavov

Rodinný dom tvaru L svojou hmotou uzatvára prístup a priehľady z ulice.

Všetkými izbami smeruje do vlastného pozemku, kde vďaka veľkým preskleným plochám poskytuje skvelé výhľady do záhrady. Vstup do rodinného domu zo strany ulice je prekrytý, rovnako ako aj terasa do záhrady. Rodinný dom je 4 izbový, pričom hlavná spálňa obsahuje vlastný šatník a kúpeľňu.

rodinný dom Mojš

Projekt rodinného domu v obci Mojš k nám prišiel nenápadne.

Pôvodne sa malo jednať o jednoduchší a mnohom účelnejší rodinný dom, ktorý mal slúžiť zatiaľ bezdetnému mladému mužovi a jeho priateľke. Po viacerých sedeniach s klientom sme spoločne dospeli k záveru, že takúto stavbu budú stavať pravdepodobne iba raz, a tak do nej pretavia všetky svoje požiadavky, aj s ohľadom na budúcnosť.

Z najprv skromne vyzerajúceho projektu sa stal ambiciózny dvojpodlažný rodinný dom, ktorý svojím priestorom poskytne obyvateľom úplný komfort aj v budúcnosti.

Zavolajte nám

+421 904 530 619

Všeobecné info a poradenstvo

vila Štiavnička

Pre klienta sme navrhli veľkorysú jedno podlažnú vilu s oddelenou časťou pre ubytovanie priateľov. Tieto dva celky sú spojené spoločnou vstupnou halou, no oddelené dominantným átriom, do ktorého sú orientované komunikácie domu a ubytovacej časti. Presvetlenie aj týchto komunikácií umožňujú veľké sklenené plochy.